Rozvrh (FF Karlín)

Chcete-li si zajistit své místo na lekci, rezervujte si lekci online. Více informací zde.

If you want to ensure your attendance at the class, reserve it online. More informations here.

Vyčistit filtry »
« Červenec »
« 15 do 21-07-2019 »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:15-08:15

BODYBALANCE®️ sál 3

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️STRENGTH sál 2

07:45-08:15

CXWORX®️ sál 2

11:30-12:30

BODYPUMP®️

12:00-13:00

JÓGA sál 3

16:15-17:15

BODYPUMP®️ sál 2

16:45-17:45

PILATES sál 3

17:20-17:50

Les Mills GRIT®️STRENGTH sál 2

17:30-18:30

CYCLING

17:50-18:50

JÓGA sál 3

18:00-19:00

BODYATTACK®️ sál 2

18:30-19:30

CYCLING

18:55-19:55

BODYBALANCE®️ sál 3

19:05-20:05

BODYPUMP®️ sál 2

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️CARDIO

07:15-08:00

RPM®️ ( CYCLING)

07:30-08:30

JÓGA sál 3

07:45-08:15

CXWORX®️

09:30-10:30

PILATES sál 3

12:00-13:00

BODYPUMP®️ sál 2

12:30-13:30

BODYBALANCE®️ sál 3

17:00-18:00

BODYBALANCE®️ sál 3

17:00-18:00

KRUHOVÝ TRÉNINK

17:00-17:45

Les Mills TONE®️ sál 2

17:45-18:30

SH'BAM®️ sál 2

18:00-19:00

CYCLING sál Cyc.

18:05-18:50

Les Mills BARRE®️ sál 3

18:40-19:40

BODYPUMP®️ sál 2

18:50-19:35

BODYBALANCE®️ sál 3

19:05-20:05

KRUHOVÝ TRÉNINK

19:45-20:45

BODYCOMBAT®️

07:15-08:15

BODYBALANCE®️ sál 3

07:15-08:15

BODYPUMP®️ sál 2

12:00-13:00

BODYBALANCE®️ sál 3

12:00-13:00

BODYPUMP®️ sál 2

12:00-13:00

KRUHOVÝ TRÉNINK

16:30-17:30

BODYPUMP®️ sál 2

17:00-18:00

KRUHOVÝ TRÉNINK

17:30-18:30

BODYBALANCE®️ sál 3

17:35-18:05

CXWORX®️ sál 2

18:10-18:40

Les Mills GRIT®️ATHLETIC

18:30-19:30

BODYBALANCE®️ sál 3

18:30-19:30

CYCLING

18:45-19:45

BODYPUMP®️ sál 2

19:50-20:50

BODYCOMBAT®️ sál 2

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️ATHLETIC

07:15-08:00

RPM®️ ( CYCLING)

07:30-08:30

JÓGA

07:45-08:15

CXWORX®️ sál 2

09:15-10:15

PILATES sál 3

11:30-12:30

BODYPUMP®️ sál 2

12:35-13:35

BODYBALANCE®️ sál 3

16:00-17:00

BODYPUMP®️ sál 2

16:45-17:45

BODYBALANCE®️ sál 3

17:05-17:35

CXWORX®️ sál 2

17:40-18:10

Les Mills GRIT®️CARDIO sál 2

17:45-18:30

Les Mills BARRE®️ sál 3

18:00-19:00

CYCLING sál Cyc.

18:15-19:15

BODYATTACK®️ sál 2

18:30-19:30

JÓGA sál 3

19:15-20:15

KRUHOVÝ TRÉNINK

19:30-20:30

PILATES sál 3

07:15-08:15

BODYPUMP®️ sál 2

07:15-08:15

PILATES sál 3

11:20-12:20

BODYPUMP®️

12:35-13:35

BODYBALANCE®️ sál 3

17:00-18:00

BODYBALANCE®️ sál 3

17:30-18:30

BODYATTACK®️ sál 2

18:00-19:00

PILATES sál 3

18:45-19:45

BODYPUMP®️ sál 2

09:00-09:30

Les Mills TONE®️ sál 2

09:30-10:00

CXWORX®️ sál 2

09:30-10:30

CYCLING

10:00-11:00

DANCE AEROBIC sál 2

10:00-11:00

JÓGA sál 3

11:05-12:05

BODYBALANCE®️ sál 3

11:10-12:10

BODYPUMP®️ sál 2

12:15-13:15

BODYCOMBAT®️ sál 2

10:00-11:00

BODYPUMP®️

10:00-11:00

JÓGA sál 3

11:00-12:00

BODYCOMBAT®️ sál 2

17:15-18:00

Les Mills BARRE®️ sál 2

18:00-18:30

CXWORX®️ sál 2

18:05-19:05

BODYBALANCE®️ sál 3

18:35-19:35

CYCLING sál Cyc.

18:35-19:05

Les Mills GRIT®️CARDIO sál 2

← →