Rozvrh (FF Karlín)

Chcete-li si zajistit své místo na lekci, rezervujte si lekci online. Více informací zde.

If you want to ensure your attendance at the class, reserve it online. More informations here.

Vyčistit filtry »
« Duben »
« 30-03 do 05-04-2020 »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:15-08:15

BODYBALANCE®️ sál 4

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️STRENGTH sál 2

07:45-08:15

CXWORX®️ sál 2

11:00-12:00

BODYPUMP®️ sál 2

12:00-13:00

JÓGA sál 4

12:15-13:15

BODYPUMP®️ sál 2

16:15-17:15

BODYPUMP®️ sál 2

16:30-17:30

BODYBALANCE®️ sál 4

17:30-18:00

Les Mills GRIT®️STRENGTH sál 2

17:40-18:40

JÓGA sál 4

17:45-18:45

CYCLING

18:10-19:10

BODYATTACK®️ sál 2

18:50-19:50

BODYBALANCE®️ sál 4

18:55-19:55

CYCLING

19:15-20:15

BODYPUMP®️ sál 2

20:00-21:00

BODYBALANCE®️ sál 4

07:15-08:15

JÓGA sál 4

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️CARDIO

07:20-08:05

RPM®️ ( CYCLING)

07:45-08:15

CXWORX®️

09:30-10:30

PILATES sál 4

11:30-12:30

BODYPUMP®️ sál 2

12:35-13:35

BODYBALANCE®️ sál 4

12:40-13:40

BODYPUMP®️ sál 2

16:00-17:00

PILATES sál 4

17:00-18:00

BODYBALANCE®️ sál 4

17:00-17:30

CXWORX®️

17:05-18:05

KRUHOVÝ TRÉNINK

17:30-18:30

SH'BAM®️

18:10-19:10

BODYBALANCE®️ sál 4

18:15-19:15

CYCLING sál Cyc.

18:40-19:40

BODYPUMP®️ sál 2

19:20-20:20

JÓGA sál 4

19:25-20:25

KRUHOVÝ TRÉNINK

19:50-20:50

BODYCOMBAT®️

07:15-08:15

BODYBALANCE®️ sál 4

07:15-08:15

BODYPUMP®️ sál 2

07:20-08:05

CYCLING sál Cyc.

09:15-10:15

ZDRAVÁ ZÁDA sál 4

12:00-13:00

BODYPUMP®️ sál 2

12:00-13:00

JÓGA sál 4

16:30-17:30

BODYPUMP®️ sál 2

17:20-18:20

BODYBALANCE®️ sál 4

17:45-18:15

CXWORX®️ sál 2

18:15-18:45

Les Mills GRIT®️ATHLETIC

18:30-19:30

BODYBALANCE®️ sál 4

18:35-19:35

CYCLING

19:00-19:45

BODYCOMBAT®️ sál 2

19:40-20:40

BODYBALANCE®️ sál 4

19:45-20:45

KRUHOVÝ TRÉNINK

19:50-20:50

BODYPUMP®️ sál 2

07:15-08:15

JÓGA sál 4

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️ATHLETIC

07:20-08:05

RPM®️ ( CYCLING)

07:45-08:15

CXWORX®️ sál 2

09:00-10:00

BODYPUMP®️ sál 2

09:15-10:15

PILATES sál 4

11:30-12:30

BODYPUMP®️ sál 2

12:35-13:35

BODYBALANCE®️ sál 4

16:00-17:00

BODYBALANCE®️ sál 4

16:00-17:00

BODYPUMP®️ sál 2

17:00-18:00

BODYBALANCE®️ sál 4

17:05-17:35

CXWORX®️ sál 2

17:05-17:50

KRUHOVÝ TRÉNINK

17:40-18:10

Les Mills GRIT®️CARDIO sál 2

18:05-19:05

JÓGA sál 4

18:10-18:55

CYCLING sál Cyc.

18:15-19:15

BODYJAM® sál 2

19:05-20:05

PILATES sál 4

19:20-20:20

BODYATTACK®️ sál 2

19:20-20:20

KRUHOVÝ TRÉNINK

07:15-08:15

BODYPUMP®️ sál 2

07:15-08:15

PILATES sál 4

11:15-12:15

BODYPUMP®️

12:25-13:25

BODYPUMP®️ sál 2

12:30-13:30

BODYBALANCE®️ sál 4

16:45-17:30

Les Mills BARRE sál č.2

17:00-18:00

BODYBALANCE®️ sál 4

17:35-18:35

BODYATTACK®️ sál 2

18:00-19:00

PILATES sál 4

18:05-19:05

CYCLING

18:45-19:45

BODYPUMP®️ sál 2

19:10-20:10

JÓGA sál 4

09:00-09:30

BODYJAM®

09:00-10:00

CYCLING

09:30-10:00

CXWORX®️ sál 2

10:00-11:00

DANCE AEROBIC sál 2

10:05-11:05

JÓGA sál 4

11:10-12:10

BODYBALANCE®️ sál 4

11:10-12:10

BODYPUMP®️ sál 2

12:10-13:10

BODYBALANCE®️ sál 4

12:15-13:15

BODYCOMBAT®️ sál 2

18:00-18:30

Les Mills GRIT®️STRENGTH sál 2

18:35-19:35

BODYPUMP®️

09:00-10:00

JÓGA sál 4

09:30-10:30

BODYPUMP®️

10:00-11:00

JÓGA sál 4

10:30-11:30

BODYCOMBAT®️

11:40-12:40

BODYPUMP®️ sál 2

12:45-13:45

BODYATTACK®️ sál 2

17:15-18:00

Les Mills BARRE®️ sál 2

18:00-18:30

CXWORX®️ sál 2

18:05-19:05

BODYBALANCE®️ sál 4

18:10-19:10

CYCLING sál Cyc.

18:35-19:05

Les Mills GRIT®️CARDIO sál 2

19:15-20:15

BODYBALANCE®️ sál 4

19:15-20:15

BODYJAM®

← →